19 Ağustos 2015 Çarşamba

Golden Rose Palet ile Kahve Tonlarda Göz Makyajı


Herkese Merhaba! Kısa bir zaman önce edindiğim fakat bir türlü kullanmaya sıra gelmeyen golden rose professional paletimi sonunda  kullandım ve hemen kahve tonlarında göz makyajı sevenler için swatch paylaşmak istedim.
 Öncelikle biraz paletten bahsedelim.
Pigmentasyon olarak çok başarılı değil, tozutma problemi gözardı edilemeyecek kadar fazla. Islak fırça yöntemi veya mutlaka bir baz yardımı ile kullanımı kolaylaşacaktır diye düşünüyorum. Renklerinin tam anlamıyla yansıtılabilmesi ve kalıcı olabilmesi de ancak bir baz kullanımı ile mümkün.

Soldan ilk renk gözde aydınlatılmak istenen kısımlara kullanılabilir yapı ve renge sahip. Yine soldan takip edersek ikinci renk neden var olduğunu anlayamadığım açık toprak rengi diyebileceğim bir renk. Palette duruşu güzel fakat renk vermediği için kullanımı zor. Soldan üç ve dört katlanma bölgesinde veya açıktan koyuya geçişlerde kullandığım renkler. Özellikle üçüncü renk bakır ve kahve karışımı göz rengimi öne çıkartan bir renk. Paletin son ve en koyu rengi, koyu kahve.
Makyajımın bitişinde de görülen bu tonu elde edebilmek için iki-üç kez üzerinden geçmeyi tercih ettim.


10 yorum:

 1. tozutması uraştırması olmasa görüntüsü çok güzelmiş. çok yakışmış :) soldan ikinci rengin varlığına ben de anlam veremedim :D :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu renklerin sana da yakışacağından eminim ben :) Teşekkür ederim <3

   Sil
 2. 4. sıradaki renge bayıldım.

  YanıtlaSil
 3. Bunu bende A101 den almıştım ve çok başarılı bir palet Golden Rose son günlerde çok hoşuma giden ürünler üretiyor:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türk markaların yeniliklere imza atması tüketiciyi memnun etme çabası benim de hoşuma gidiyor :) gerçekten çok beğeniyorum bu ben de bu paletin renklerini.

   Sil
 4. Tozutma nerdeyse hepsinde oluyor benımde aradıgım tonlar, indirimleri kaçırmamak gerek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu birazcık daha fazla :) çok nadir indirime giriyor ama sık sık A101'de çok daha uygun fiyata satışa sunuluyor.

   Sil
 5. OMG! Your eye makeup looks gorgeous! So beautiful. You have beautiful lashes, girl! Thx for dropping by and leaving such a nice comment. Already followed back on GFC #232 Please keep in touch. Happy Tuesday.
  xox
  Lenya
  FashionDreams&Lifestyle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank u dear Lenya. You're so lovely. I keep in touch u on gfc. Happy friday!

   Sil