12 Aralık 2015 Cumartesi

Yeni Yıl Yeni Dilekler & Shell Beach


2015'i geride bırakırken, yılbaşında aldığımız kararlar ve yılı bitirmek üzereyken tüm yıl boyunca verdiğimiz / uyguladığımız kararlara şöyle bir göz gezdirdiğimizden eminim. Bu yılbaşında yepyeni kararlar alacağız ve dileklerde bulunacağız.
Tam da bu dönem içerisindeyken hayatımın geri kalan yıllarından birinde bulunmak istediğim yeri paylaşmak istedim. Shell Beach!Ben gelecek yıl için şansımın yaver gitmesini ve Shell plajını deyim yerindeyse dünya gözüyle görmek istiyorum.
Denizi sevenler beni çok iyi anlayacaktır ki, sahile vurmuş taşlar bile deniz suyunun etkisiyle ayrı bir görünüm ve anlam kazanmıştır.  Aslında hepimiz deniz sevdalısı olduğumuz kadar deniz kabuğu toplama meraklısıyızdır!
Bir plaj düşünün ki orada çakıl ve kum yerine deniz süresince deniz kabuğu olsun. Rüya gibi değil mi :))
Belki de 2016'da şans benden yana olur ve alıntı fotoğraflarla değil kendi objektifimden fotoğraflarla burada Shell Beach Rüyam! tarzında yazılar yazarım.

 Bu plajlar coğrafik konumlara bağlı olarak oluşarak Avusturyada,Güney Afrikada ve Floridada mevcutmuş. 
2016'nın hepimize şans getirmesi dileklerimle <3


4 yorum:

 1. İnsallah 2016 da bu guzel yere gidersin ve bizde senin kadrajindan bakariz bu guzel karelere ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, umarım sen de aru ettiklerini yaşama fırsatı bulursun ❤

   Sil
 2. ya ne güzel bi yer burası. anca rüyamda görürüm ben burayı. bana memleketimin denizi olsa yeter, sadece normal sahil görsem rahatlicam. çok bunaldım ankaradan :(
  yeni yılda umarım her şey isteidğin gibi olur =) dileklerini gerçekleştirirsin <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki de bu yıl seni Ege sahillerinde görürüz kuzum <3 Bakalım zaman neler gösterecek. Umarım 216 senin yılın olur :)

   Sil